niedziela, 27 maja 2012

"Zdrada i śmierć" Nora Roberts


Eve Dallas to pani porucznik zajmujące się sprawą śmierci pewnego sklepikarza. Początek podobny jak we wszystkich książkach tego typu. Zapowiada się nudno? Nic z tych rzeczy. Akcja nabiera tempa kiedy asystentka Eve podsłuchuje pewną rozmowę…


Co było dalej? Nie chcę wam tego zdradzać, musicie sami sięgnąć po tą pozycję. Jest to kolejna przeczytana przeze mnie książka genialnej autorki jaką jest Nora Roberts. Jest to pisarka z niesamowitą wyobraźnią pisząca jak maszyna setki książek. Nie mam pojęcia jak ta kobieta to robi, ale każda jej książka jest zupełnie inna i każda na swój sposób jest niesamowita. Wszystkie jej książki, które do tej pory przeczytałam bardzo mi się podobały, dlatego bardzo ucieszyłam się z możliwości przeczytania tej pozycji. Czy podobała ona mi się tak samo bardzo jak poprzednie?

Za powieść „Zdrada i śmierć” jako pierwsza zabrała się moja mama. Jest ona wielką fanką Nory Roberts, przeczytała już nie mało jej książek i dosłownie każdą była zachwycona. W tym przypadku nie było wyjątku, „Zdrada i śmierć” bardzo przypadła jej do gustu. Jeżeli chodzi o moje wrażenia, książka bardzo mi się podobała, chociaż nie aż tak jak mamie. Myślę, że mimo wszystko powieści tej autorki pisane są z myślą o bardziej dojrzałych czytelniczkach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby czytały je i zachwycały się nimi nastolatki . Tak jak wszystkie inne pozycje Nory Roberts także i tą serdecznie polecam.

Moja ocena: 8/10
10 komentarzy:

 1. Wolę Norę Roberts i jej romanse niż kryminały.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm...dawno nie czytałam książek tej autorki. Może czas to zmienić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam książek tej autorki. Może pierwszą będzie właśnie "Zdrada i śmierć" ? :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam książek Nory i mimo wszystko chyba tego nie zmienię ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie miałam okazji poznać książek tej pani, jednak jeśli będę miała więcej czasu sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki nie czytałam ale na pewno po nią sięgnę przy najbliższej okazji.Twoja recenzja zachęciła mnie do przeczytania tej książki.Dodałam się do obserwowanych ponieważ bardzo podoba mi się Twój język i styl pisania recenzji.Jeśli chcesz dodać się do obserwowanych u mnie będzie mi bardzo miło.Serdecznie zapraszam na:
  www.in-world-book.blogspot.com
  Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejną recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Norę w każdej posatci. Te książkę czytałam w maju i dostało rewelacyjną notę. Pokochałam jej pióro od "Śmierć cię pokocha" Dziś zrecenzowałam "Komu zaufać?". Polecam ci (jeśli nie czytałaś) , to polecam 3 tomową historię z duchem w tle. oto tytuły po kolei: "Błękitna dalia", "Czarna Róża" i "Szkarłatna lilia". pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Recenzowałam niedawno inną ksiązkę z tej serii :D uwielbiam Evę Dallas i Roake :)
  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam jeszcze żadnej książki Nory Roberts. Najwyższa pora to zmienić :-)

  OdpowiedzUsuń