czwartek, 1 września 2011

Rok szkolny czas zacząć:)

Dzisiaj, w ten wyjątkowo smutny dzień nie będzie recenzji. Chciałam wam życzyć tylko miłego powrotu do szkoły. Cieszycie się, że wakacje się skończyły? Ja nie za bardzo.

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego na moim blogu spróbuję wprowadzić pewną rzecz. Bardzo lubię oglądać wasze zdobycze, którymi chwalicie się na swoich stronach, dlatego chciałabym coś takiego wprowadzić u siebie. Nie przybywa mi zbyt wiele książek, ale pod koniec miesiąca, czasem co dwa miesiące spróbuję pokazać wam i ja nowości mojej biblioteczki:).

Ponieważ w tym poście nic ciekawego nie napisałam, pokażę wam jeszcze kilka zdjęć. Pamiętacie jak pisałam o grupie moich przyjaciół (przy okazji nominacji do One Lovely Blog Award)? Oto i oni:


Pierwsza część to zdjęcia z naszej wycieczki szkolnej.

                                             Asia, ja i Alicja na szczycie Śnieżki:).


                                                       Janek, także na Śnieżce.


                                 A to już zdjęcie z Pragi. Alicja (po lewej) i ja (po prawej).
 

            To są zdjęcia z naszej małej "sesji zdjęciowej". Janek z Norbertem na huśtawce:).
                                 A to jest jeszcze nie pokazana na żadnym zdjęciu Magda.


Pozdrawiam i życzę miłego powrotu do szkoły:).

 

5 komentarzy:

 1. Mnie jakoś nie szkoda, że wakacje się skończyły. Powrót do niewidzianych przyjaciół i znajomych, masa nowych osób (zaczynam LO). No i fajna wychowawczyni ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoła, szkoła niech się schowa! :)
  Nie wyobrażam sobie powrotu do szkoły, nauki, wstawania o 6 rano, i brak czasu na czytanie książek :( 3 gimnazjum, suuper. :l

  Pozdrawiam gorąco. :p

  OdpowiedzUsuń
 3. Eta: W tamtym roku, kiedy szłam do pierwszej klasy liceum, wprost nie mogłam się doczekać. To zawsze jest coś nowego, zapoznaje się z ludźmi. Fajnie, że podchodzisz do tego z takim zapałem.

  Cassiel: Naprawdę współczuję. Tym bardziej, że w egzaminie od tego roku jest tyle zmian...

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety w roku szkolnym nie można już tyle czytać i czytać, ale szkoła ma też swoje plusy ;) Świetne zdjęcia, zwłaszcza te czarno-białe!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nikt specjalnie nie cieszy się z powrotu do szkoły, ale cóż: jak mus to mus ;) Zdjęcia przepiękne! Czekam na recenzje oraz prezentację Twoich zdobyczy ;)

  OdpowiedzUsuń