piątek, 22 lipca 2011

ONE LOVELY BLOG AWARD

Zasady gry:


- Na swoim blogu stwórz notkę o nominacji, podając przy tym link do osoby, która Cię nominowała.

- Napisz o sobie siedem rzeczy, których odwiedzający bloga jeszcze nie wiedzieli.

- Nominuj szesnaście innych osób (nie można jednak nominować osoby, która Ciebie nominowała),

- Zostaw na ich blogach komentarz, dzięki któremu dowiedzą się o nagrodzie i nominacji.


Na początek pragnę serdecznie podziękować Ecie za nominację. Oto siedem rzeczy o mnie:

 1. Oprócz czytania książek mam jeszcze jedną pasję. Jest nią taniec towarzyski. Kocham tańczyć, robię to dosłownie wszędzie.
 2.  Poza tańcem uwielbiam jeszcze jeździć na rowerze. Świetnie się bawię mknąć przez najróżniejsze okoliczne wsie na tym dwukołowym cudeńku. Naprawdę fajna zabawa.
 3. Mam w domku pięknego kocurka. Ma na imię Bryndal-to pomysł mojej babci. Codziennie się nim opiekuję-czeszę, daję mu jeść (a łakomczuch z niego olbrzymi:)), wypuszczam na dwór i wpuszczam do domu. Bardzo go kocham.
 4. Nie mam zbyt wielu kolegów, jednak przedstawię wam grupę moich wiernych przyjaciół: Alicja, Asia, Magda, Jasiek, Norbert, Maciek. Każdego z nich bardzo lubię i miło jest z nimi spędzać czas.
 5. Uczę się w klasie matematyczno-fizycznej, jestem więc typowym umysłem ścisłym. W przyszłości wybieram się na politechnikę (ale nie jest to jeszcze mój ostateczny wybór!).
 6. Panicznie boję się pająków i tym podobnych robali. Wykręca mnie na samą myśl o czymś takim.
 7. Zupełnie bym zapomniała o mojej kolejnej i już chyba ostatniej pasji-góry. Uwielbiam wędrować szlakami do szczytów. Niestety mieszkam pod Warszawą, więc pasję ciężko jest realizować. Jednak w każde wakacje staram się odwiedzać najróżniejsze zakątki wspaniałych polskich Sudetów, czy Karpat. W tym roku mam o już za sobą. We wtorek wróciłam z dwutygodniowego wypoczynku w Wiśle.
No i nadszedł wreszcie moment, w którym poinformuję was o tym, które blogi ja nominuję. Przedtem muszę tylko dodać, że był to strasznie trudny wybór. Zastanawiałam się nawet, czy powinnam wziąć udział w zabawie, bo blogów które odwiedzam jest znacznie więcej i nie chciałabym, żeby ktoś poczuł się urażony. Mam więc wielką nadzieję, że tak nie będzie. A oto i lista moich nominacji:

BookEater

Złodziejka Książek

Saara

Z głową w książce

Violy

Patsy

Sabinka.t1

Kinga

Kasiek

Ania  (Jestem w szoku odkąd tylko dowiedziałam się, że dwunastolatka może pisać tak fajne recenzje. Gratuluję Aniu)
Lena173

Patrycja

Meme

Varia

MirandaKorner

Kasandra_85  (Wiem, że zrezygnowałaś z zabawy, jednak nie mogłabym Ciebie nie wyróżnić)

4 komentarze:

 1. Dziękuje kochana za nominację. Bardzo mi miło:))). Przyjemnie czytało się Twoje ciekawostki i przyznaję, że ja też nie przepadam za pająkami, choć krzywdy im nie zrobię:D.
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przez jakiś czas też uczyłam się tańca towarzyskiego, ale nie szło mi to, więc zrezygnowałam ;d
  Miło było cię bliżej poznać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za nominację :) widzę też, że zamiłowanie do kotów i rowerów mamy wspólne :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za nominację ;P Już wcześniej brałam udział w tej zabawie u siebie, więc dopiszę Ciebie w liście osób, które mnie nominowały ;d Fajnie było się dowiedzieć czegoś o Tobie ;D Ja też lubię góry ^^

  OdpowiedzUsuń